Dantų balinimas Panevėžyje

Dantų balinimo konsultacija

Prieš atliekant dantų balinimą, svarbu pasikonsultuoti su gydytoju odontologu. Konsultacijos metu nustatysime dantų spalvos pakitimo priežastis, ar konkrečiam pacientui tiks dantų balinimas.  Pacientai, turintys dantų laminates, karūnėles ir dideles plombas, turėtų atkreipti dėmesį į taik, kad po balinimo plombų, laminačių ar dantų karūnėlių spalva nepakis. Todėl dantų balinimo procedūrą reikėtų atlikti prieš estetinį dantų plombavimą.

 Panevėžio burnos chirurgijos centre atliekamas Dantų balinimas Philips ZOOM sistema. Dantų balinimas yra labai populiari estetinės odontologijos procedūra. Tai patvirtina ir Amerikos Kosmetinės Odontologijos Akademijos 2010 metais atliktas tyrimas: per 2010 m. dantų balinimo procedūrų padaugėjo 37%, lyginant su 2009 m. Sparčiai augantis visuomenės susidomėjimas paskatino odontologinę pramonę plėtoti ir tobulinti dantų balinimo procedūras.

Dėl ko kinta dantų spalva ?

Senyvas amžius, dažančių produktų (kavos, arbatos, kolos, tabako, vyno) vartojimas, įvairios dantų traumos, paveldimumas, antibiotikų (tetraciklino) vartojimas, per gausus fluoridų kiekis, uždegimai, ankstesnių gydymų pasekmės yra svarbiausios dantų spalvos pasikeitimo priežastys. Labai svarbu nustatyti tikslią pakitusios dantų spalvos priežastį, kadangi nuo to priklauso dantų balinimo efektyvumas.

Dantų balinimas Philips ZOOM sistema

Dantų balinimas ZOOM – tai naujos kartos, inovatyvi balinimo sistema! Philips Zoom populiariausia ir viena efektyviausia balinimo sistemų pasaulyje, leidžianti per vieną vizitą pasiekti matomą rezultatą. Šviesa aktyvuojamo balinančio gelio ZOOM sudedamoji dalis yra vandenilio peroksidas (6 proc.). Vandenilio peroksidui skylant, deguonis įsiskverbia į emalį ir dentiną, išbalindamas spalvotas medžiagas, tačiau nepažeisdamas danties struktūros. Gelio pH yra neutralus, be to jo sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato (ACP), kalio nitrato ir  fluorido – tai medžiagos stiprinančios  danties struktūrą.  Dantų balinimo su Philips Zoom metu sumažėja dantų jautrumas, o dantys tampa baltesni, lygesni ir blizgesni! Po balinimo rekomenduojama kelias dienas vengti stipriai dažančių maisto produktų (kavos, raudono vyno, valgomųjų dažų) ir rūkymo. Panevėžio burnos chirurgijos centre dantų balinimas Philips ZOOM sistema.

Ar saugu dantis balinti Philips ZOOM sistema ?

Tai vienas efektyviausių dantų balinimo metodų, nekenksmingas nei dantims, nei dantenoms.

Dėl papildomos lazerio energijos pagreitėja vandenilio peroksido skilimas į laisvuosius balinančius radikalus, todėl balinančios želė aplikacijos laikas yra tik 16 – 32 min., kai tuo tarpu balinant dantis namie balinanti medžiaga kontaktuoja su dantimi ~10 naktų. Dėl palyginti trumpo želė aplikacijos laiko sumažėja danties audinių pakenkimo rizika. Pagrindinis balinimo lazeriu želė komponentas – vandenilio peroksidas, jau daugiau nei šimtą metų yra naudojamas dantų balinimui. Odontologai pripažįsta, kad dantų balinimas šia medžiaga yra saugus. Želė sudėtyje yra apie 35 proc. vandenilio peroksido – viena didžiausių koncentracijų lyginant su kitais dantų balinimo metodais. Želė maksimaliai sugeria monochrominę lazerio šviesą, todėl balinant dantis lazeriu neišsiskiria šiluma, kuri neigiamai veikia danties audinius.

Ar galima dantų balinimą Philips ZOOM sistema atlikti kiekvienam ?

Daugumai žmonių (būtinai sulaukusių 18 metų) galima atlikti dantų balinimą Philips ZOOM sistema, išskyrus nėščias ar maitinančias moteris, asmenis su chroniškomis sisteminėmis ligomis, žmones alergiškus balinimo želė sudėtinėms dalims, turinčius rimtą burnos patologiją (intensyvų dantų kariesą, periodonto ligas), nudilus dantims, nešiojančius breketus, esant dantų kaklelio erozijoms, dantenų recesijai (atsitraukimui) ir asmenis, kurių dantys yra su laminatėmis, karūnėlėmis ir didelėmis plombomis.

Kiek išbals mano dantys?

Balinant dantis su minėta Biolase epic™ sistema daugumai klientų pasiekiami labai geri rezultatai. Galutinė dantų spalva priklauso nuo emalio storio, įgimto atspalvio, amžiaus ir asmeninių įpročių. Puikų rezultatą matysite iš karto, bet dar ryškesnis dantų baltumas gali pasimatyti po 24 valandų.

Dantų balinimas Panevėžyje

Kiek ilgai išlieka rezultatas? 

Dantų balinimo Philips ZOOM sistema rezultatai dažniausiai išlieka keletą metų, žinoma jeigu tinkamai rūpinamasi burnos ertmės higiena ir saikingai vartojama dažančių maisto produktų ir gėrimų. Be abejo, dantys visada bus šviesesni nei buvo anksčiau, tačiau reikėtų nepamiršti kad kiekvieno paciento dantų baltumas individualus ir priklauso nuo asmeninių įpročių, danties struktūros, higienos, mitybos įgūdžių, amžiaus.

Po dantų balinimo Philips ZOOM sistema reikia tęsti įprastą dantų higieną – valyti dantis du kartus per dieną šepetėliu ir tarpdančių šepetėliu. Taip pat reikėtų nepamiršti profesionalios burnos ertmės higienos kas 6 mėnesius.

Dantų balinimas namuose

Dantų balinimas namuose, tai procesas, kurio metu nyksta emalio ir dentino patamsėjimai. Balinanti pasta dedama į specialią kapą, kuri dėvima ir miego metu.

Kapa dantų balinimui

Kapa – tai permatoma celiulioidinė individualiai pagaminta matrica, kuri glaudžiai apgaubia kiekvieną dantį. Klientas kiekvieną vakarą į ją prideda balinančios medžiagos, kurios sudėtyje yra vandenilio peroksido, užmauna kapą ant dantų lanko ir su ja išbūna visą naktį. Dantų balinimo metodas  geras dėl to, kad klientas kas tris – keturias savaites gali savarankiškai pakartoti balinimo procedūrą. Optimalus efektas pasiekiamas tada, kai klientas procedūrą kartoja dešimt naktų. Dantų kapas ir kitas dantų balinimui reikalingas priemones galite įsigyti odontologijos klinikoje Panevėžyje, adresu Ramygalos 21.

dantu balinimas namuose

PIC Klinikos Paslaugos

Pacientai – mūsų prioritetas, Panevėžyje mes siūlome kokybiškas odontologijos paslaugas, bei profesionalų komandą. Daugiau informacijos apie kiekvieną paslaugą – dešinėje.

Užsiregistruokite

Burnos higienos procedūrai Internetu

Dėl burnos higienos ir dantų balinimo užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiko, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Užsiregistruokite
Dantų balinimui Internetu

Dėl burnos higienos ir dantų balinimo užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!
Dantų balinimas Panevėžyje.

Kaip atvykti?

Ramygalos g. 21, Panevėžys

PĖSČIOMIS

Jeigu bandysite ateiti pėsčiomis – mūsų kliniką rasite Panevėžyje, netoli Laivės aikštės, nuo ten tik kelių minučių kelias iki Ramygalos gatvės.

PARKAVIMAS

Atvykus į kliniką, galima parkuoti automobilį gatvėje. Stovėjimas leidžiamas, parkavimas nemokamas.

Dėl burnos higienos ir dantų balinimo skambinkite mūsų registratūrai 8-60-727272, rašykite mums paštu info@picklinika.lt arba užpildykite Kontaktų Formą