Estetinis plombavimas Panevėžyje
Dantų tiesinimas kapomis Panevėžyje

Dantų tiesinimas kapomis

Dantų tiesinimas kapomis Panevėžyje: Susigrūdusių dantų tiesinimas, Gilaus sukandimo gydymas, kryžminio sukandimo gydymas; tarpų tarp dantų panaikinimas; dantų sąkandžio taisymas, susigrūdusių dantų tiesinimas. ➤Dantų tiesinimo kapomis kainos.

Ar esate ne kartą pagalvoję, kad norėtumėte gražesnės šypsenos ir tiesesnių dantų? Svarstote, kad gydymas breketais užtrunka amžinybę, reikalajauntis daugybės vizitų ir finansų pas gydytoją ortodontą. Bet ar teko girdėti apie „nematomas“ kapas skirtas dantų tiesinimui? Mes Jums galime pasiūlyti išbandyti šiuolaikiškiausią ortodontinį gydymą skaidriomis kapomis. Tai vienas  inovatyviausių gydymo metodų, suteikiančių pacientui itin komfortišką ir kokybišką dantų tiesinimą.

Dantų tiesinimas kapomis. Kapas galite įsigyti Panevėžyje, Panevėžio burnos chirurgijos centre.

„Ordoline“ firmos kapos

Mūsų klinika siūlo „Ordoline“ firmos kapas, kurios yra gaminamos iš skaidraus medicininio plastiko, todėl jų tikrai niekas nepastebės! Kapos skirtos tiesinti dantis bei gydyti netaisyklingą sąkandį be jokio skausmo, patogiai ir efektyviai. Švelniai spausdamos, jos stumia dantis į iš anksto pagal gydymo planą suplanuotą norimą padėtį. Tam, kad dantys nuolatos judėtų tikslo link, pacientai turi keisti kapas naujomis, įprastai kas dvi savaites.

Pasirinkus šį gydymo būdą jausitės tikrai komfortiškai, kadangi Jums tai leis nekeisti savo valgymo įpročių, nes mėgaujantis maistu bus galima išsiimti kapas, taip pat ir atliekant dantų higieną. Lyginant su breketų sistema dažnai pacientai susiduria su užstrigusiu maistu tarp jų, tačiau naudojant kapas galėsite pamiršti užstrigusius maisto likučius! Šis gydymo metodas yra patrauklus aktyvų laisvalaikį ar keliones mėgstantiems pacientams, tuo pačiu norintiems sutaupyti savo laiką, kadangi vizitai pas ortodontą bus kur kas retesni, nei naudojant breketų sistemas.

ordoline kapos dantu tiesinimas
Dantų tiesinimas kapomis
vaikų dantų tiesinimas kapomis Panevėžyje dantų gydymas

Dantų tiesinimo kapomis privalumai

Kapos yra bevielės, todėl nereikalingas metalo klijavimas prie dantų. Jos yra beveik nematomos, lengvai nuimamos. Tiesinant dantis kapomis užtikrinti burnos higieną yra lengva. Kapas, prieš valgant reikia išsiimti, o po valgio – išsivalyti dantis ir vėl įsidėti. Dalyvaudami renginiuose ar susitikimuose kapas visada galite išsiimti ir nejausti dėl jų diskomforto. Kapos yra estetiškos ir plika akimi sunkiai pastebimos. Todėl, tai yra palankus dantų tiesinimo būdas tiems pacientams, kuriems yra svarbus estetikos klausimas.

Skaidriosiomis kapomis dantys tiesinami kai yra:

  • Susigrūdusių dantų tiesinimas;
  • Gilaus sukandimo gydymas;
  • Esant neigiamam sagitaliniam plyšiui;
  • Kryžminio sukandimo gydymas;
  • Tarpų tarp dantų panaikinimas;
  • Atviro sukandimo gydymas (kai nėra ryškių skeletinių defektų).

Dantų gydymas kapomis tinkamas tiek vaikams, tiek vyresnio amžiaus pacientams. Pirmą kartą pas ortodontą atvesti vaiką rekomenduojama  8-aisiais ar 9-aisiais gyvenimo metais. Įvertinęs situaciją, ortodontas nuspręs, ar reikalingas gydymas kapomis. Jei taip, tuomet ortodontas pasakys ar gydymą reikėtų pradėti nedelsiant, ar apsilankyti po kelerių metų, kai žandikaulis bus labiau susiformavęs.

Paaugliai ir suaugusieji taip pat gali tiesinti dantis. Dantų tiesinimas kapomis yra tinkamas būdas bet kurio amžiaus, visus nuolatinius dantis turintiems pacientams.

Nedvejokite ir užsiregistruokite konsultacijai pas gydytoją ortodontą. Tai pirmas žingsnis gražesnės šypsenos link!

PIC Klinikos Paslaugos

Pacientai – mūsų prioritetas, mes siūlome kokybiškas odontologijos paslaugas, bei profesionalų komandą. Daugiau informacijos apie kiekvieną paslaugą – dešinėje.

Registracija Dantų tiesinimui Panevėžyje  Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiko, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Dantų tiesinimui

Užsiregistruokite Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės dėl dantų implantacijos susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Kaip atvykti?

Ramygalos g. 21, Panevėžys

PĖSČIOMIS

Jeigu eisite pėsčiomis – mūsų kliniką rasite Panevėžyje, netoli Laivės aikštės, nuo ten tik kelių minučių kelias iki Ramygalos gatvės.

PARKAVIMAS

Atvykus į kliniką, galima parkuoti automobilį gatvėje. Stovėjimas leidžiamas, parkavimas nemokamas.

Dantų tiesinimas kapomis Panevėžyje. Skambinkite mūsų registratūrai 8-60-727272, rašykite mums paštu info@picklinika.lt arba užpildykite Kontaktų Formą