Dental treatment in PanevėžysPradėkite Šypsotis

NAUJAS DANTIS – PER VIENĄ DIENĄ IR BE JOKIO SKAUSMO!

panevezio odontologijos klinika

Šiltas Priėmimas ir Gražios Šypsenos

Kiekvienas žmogus yra kupinas idėjų, svajonių, minčių – tuo mes gyvename, kuriame savo ateitį, bandome atrasti tai, kas mus džiugina ir teikia laimę kitiems.

Panevėžio implantologijos centras – viena moderniausių klinikų Panevėžio mieste, kurioje dirba profesionali, jaunatviška ir energinga komanda. Čia dirba tik savo darbą mylintys gydytojai, asistentai ir visi kiti darbuotojai, todėl kiekvienas iš jų stengiasi kuo atidžiau Jus išklausyti, suprasti ir visada padėti. Mes jais labai didžiuojamės, nes be jų nebūtų Jūsų nuostabių, laimingų veidų.

Mūsų komandą vienija vienas bendras tikslas – padėti žmonėms plačiai šypsotis, skleidžiant pasitikėjimą savimi. Juk, niekas žmogaus nepuošia labiau, nei sveiki dantys ir graži šypsena! Mūsų kolektyvas kiekvieną sutiks kaip draugą, o maloni ir jauki aplinka padės jaustis ramiai ir patogiai.

Užsukite pas mus, nes Jūs mums esate svarbiausi, Jūsų problemos – didžiausios, o nušvitusi šypsena veide – pati gražiausia!

GYDYTOJA ENDODONTOLOGĖVestina Cirulienė
GYDYTOJA ODONTOLOGĖ, ORTOPEDĖGertrūda Sūdžiūtė
GYDYTOJAS ODONTOLOGASGvidas Mačiukaitis

PIC Klinikos Paslaugos

Pacientai – mūsų prioritetas, mes siūlome kokybiškas odontologijos paslaugas Panevėžyje, bei profesionalų komandą.

Užsiregistruokite Apsilankymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiko, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Dantų gydymas Panevėžyje

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Kaip atvykti?

Ramygalos g. 21, Panevėžys

PĖSČIOMIS

Jeigu bandysite ateiti pėsčiomis – mūsų kliniką rasite Panevėžyje, netoli Laivės aikštės, nuo ten tik kelių minučių kelias iki Ramygalos gatvės.

PARKAVIMAS

Atvykus į kliniką, galima parkuoti automobilį gatvėje. Stovėjimas leidžiamas, parkavimas nemokamas.

Klinikos Partneriai

Dėl dantų gydymo skambinkite mūsų registratūrai 8-60-727272, rašykite mums paštu info@picklinika.lt arba užpildykite Kontaktų Formą