Estetinis plombavimas Panevėžyje
priekinių dantų estetinis plombavimas panevėžyje

Estetinis dantų plombavimas

Estetinis plombavimas – tai vienas iš restauracijų būdu atkuriant priekinių dantų estetiką ir atliekamas dantų funkcijas, naudojant estetines plombines medžiagas. Šios procedūros metu plombinėmis medžiagomis gali būti atstatoma taisyklinga danties forma bei danties defektai taip pat gali būti koreguojama spalva. Estetinio dantų plombavimo metodas yra vienas populiariausių ir greičiausiai padedančių džiaugtis gražia ir sveika šypsena.

Estetinis plombavimas Panevėžyje: danties vainiko restauravimas, priekinių dantų restauracija, estetinio plombavimo korekcija. ➤Estetinio plombavimo kainos.

Estetinis dantų plombavimas atliekamas Panevėžyje, Panevėžio burnos chirurgijos centre.

Estetinio dantų plombavimo privalumai

Estetinio plombavimo vienas iš privalumų kokybės ir kainos santykis, šio plombavimo kaina yra žymiai mažesnė nei protezavimo. Taip pat šiai procedūrai dažniausiai užtenka vieno vizito vėl džiaugtis sveika šypsena, o rezultatas nustebina kiekvieną, nes atrodo tikrai natūraliai. Pati estetinio plombavimo procedūra nėra sudėtinga, saugi ir tinkanti įvairaus amžiaus pacientams. Svarbu paminėti tai, kad plombuojant šiuo būdu yra pašalinama kur kas mažiau danties audinio, nei protezuojant, tad galima drąsiai teigti, kad ši procedūra nesukels Jums jokių nemalonių pojūčių.

estetinis plombavimas panevezyje
estetinis plombavimas
estetinis dantų plombavimas Panevėžys

Dantų priežiūra

Atlikus procedūrą, svarbu žinoti, kad tinkama dantų priežiūra, tai yra raktas į ilgalaikį rezultatą. Iškart po atliktos procedūros nėra rekomenduoja gerti ar valgyti produktų, kurie turi dažomųjų savybių (kava, juoda, žalia arbata, raudonas vynas, burokėliai ir pan.). Taip pat ypatingai svarbi yra kasdieninė dantų priežiūra, valytis reiktų ryte ir vakare minkštu ar vidutinio kietumo šepetėliu, vengti pastų turinčių abrazyvinių medžiagų, galinčių pažeisti atliktos procedūros rezultatą. Kaip ir prieš procedūrą taip ir po jos yra svarbu atlikti profesionalią burnos higieną bent du kartus į metus. Laikantis gydytojo nurodytomis indikacijomis galėsite ilgai džiaugtis estetinio plombavimo rezultatu.

Šiuolaikinės technologijos, gydytojų turima patirtis ir atsidavimas darbui šią procedūrą padeda atlikti be jokių papildomų rūpesčių, o svarbiausia be diskomforto. Estetinis plombavimas tai greitas ir efektyvus būdas turėti gražią ir sveiką šypsena. Nedvejokite ir užsirašykite pirmai konsultacijai, kurios metu mūsų gydytojai profesionalai parinks Jums tinkamiausią gydymo būdą.

PIC Klinikos Paslaugos

Pacientai – mūsų prioritetas, mes siūlome kokybiškas odontologijos paslaugas, bei profesionalų komandą. Daugiau informacijos apie kiekvieną paslaugą – dešinėje.

Registracija Estetiniam plombavimui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiko, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Užsiregistruokite
Estetiniam plombavimui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės dėl dantų implantacijos susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Kaip atvykti?

Ramygalos g. 21, Panevėžys

PĖSČIOMIS

Jeigu eisite pėsčiomis – mūsų kliniką rasite Panevėžyje, netoli Laivės aikštės, nuo ten tik kelių minučių kelias iki Ramygalos gatvės.

PARKAVIMAS

Atvykus į kliniką, galima parkuoti automobilį gatvėje. Stovėjimas leidžiamas, parkavimas nemokamas.

Estetinis dantų plombavimas Panevėžyje. Skambinkite mūsų registratūrai 8-60-727272, rašykite mums paštu info@picklinika.lt arba užpildykite Kontaktų Formą