KOMPIUTERINĖ TOMOGRAFIJA

Panevėžio implantologijos centre naudojamas pats naujausias Baltijos šalyse 3D kompiuterinis tomografas R2 STUDIO.

3D kompiuterinis tomografas – tai naujos kartos metodika, plačiai pritaikoma laikino ar nuolatinio danties protezavime, ortodontijoje ir ypač tikslus implantavimo gidas. Dar prieš implantacijos operaciją pacientas gali pamatyti, kaip atrodys dantis ar dantys po operacijos, sukuriama būsima šypsena.

Tai papildoma priemonė burnos chirurgui, leidžianti dantų implantą su tobulai pagamintu nauju dantimi įstatyti tiksliai ir operatyviai į prieš procedūrą parinktą vietą. Kadangi operacija atliekama be jokių pjūvių, procedūra tampa visiškai be skausmo, gerokai trumpesnė operacijos trukmė, o pooperacinis gijimo periodas dėl išvengtų nereikalingų chirurginių intervencijų trunka kelias dienas.

Ši metodika leidžia nuskaityti paciento veido bruožus, kurie pritaikomi ortodontijoje, analizuoja kaulų tankį, todėl sumažėja implantų, protezavimo diagnozavimo klaidos, o šypsenos funkcija leidžia nuskaityti veidą atmerktomis akimis ar netgi besišypsant.

3D spausdintuvo pagalba sudėtingi atvejai tampa tikslesni ir lengvesni!

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/sveikata/dar-neregetos-galimybes-odontologijoje-naujas-dantis-per-viena-diena-ir-be-jokio-skausmo-1028-1256276?fbclid=IwAR3pNGmrHjX1XtL5IlKp_PUwJaS-r4JOo-6-WT2H6yEWeHRVoBDFSKNjv6M

PIC Klinikos Paslaugos

Pacientai – mūsų prioritetas, mes siūlome kokybiškas odontologijos paslaugas, bei profesionalų komandą. Daugiau informacijos apie kiekvieną paslaugą – dešinėje.

Užsiregistruokite Apsilankymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiko, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Užsiregistruokite
Apsilankymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Kaip atvykti?

Ramygalos g. 21, Panevėžys

PĖSČIOMIS

Jeigu bandysite ateiti pėsčiomis – mūsų kliniką rasite netoli Laivės aikštės, nuo ten tik kelių minučių kelias iki Ramygalos gatvės.

PARKAVIMAS

Atvykus į kliniką, galima parkuoti automobilį gatvėje. Stovėjimas leidžiamas, parkavimas nemokamas.

Skambinkite mūsų registratūrai 8-60-727272, rašykite mums paštu info@picklinika.lt arba užpildykite Kontaktų Formą