vaikų dantų gydymas Panevėžyje
Vaiku dantu gydymas panevezyje

Vaikų dantų gydymas

Vaikų dantų gydymas yra ypatingas, reikalaujantis jautrumo ir gerų psichologinių žinių.  Labai svarbu kad vaiko dantukų gydymas netaptų trauma, kurios pasekmes pacientas gali jausti visą gyvenimą. Jeigu vaikas skundžiasi kad jam skauda dantuką, tėveliai turėtų kuo skubiau kreiptis į gydytoją odontologą.
Jūsų vaikai nusipelno veiksmingiausios jų burnos sveikatos priežiūros.

Nieko nėra svarbiau už jūsų vaikus. Dalis jūsų atsakomybės yra jūsų vaiko dantų priežiūra. Jūs žinote, kad pieniniai dantys nelieka amžinai, bet vis tiek galite padaryti ilgalaikę žalą savo vaiko burnai, jei nebūsite dėmesingi. Panevėžyje, mūsų odontologijos klinikoje, dirba patyrę specialistai, kurie gali suteikti jūsų vaikams reikalingą dantų priežiūrą ir higieną.

Vaikų odontologas turi daugiau išsilavinimo nei bendrasis odontologas, kai kalbame apie vaikų dantų gydymą. Pasirinkdami mūsų odontologijos kliniką priimsite teisingą sprendimą, jūsų vaikai bus gerose rankose.

Neretai jaunieji pacientai bijo eiti į odontologo kabinetą.  Vaikui odontologas išsamiai, jam suprantama kalba ir su pavyzdžiais paaiškins dantų gydymo procesus. Vaikų odontologas daug metų mokėsi, kaip tokius pacientus veiksmingai paguosti ir nuraminti.

Sudėtingiausia vaikų odontologijoje yra su kūdikių dantų gydymu. Kūdikiai verkia po pirmųjų paūmėjimo požymių. Jie taip pat nereaguoja į prašymus atverti burną. Vaikų odontologai turi apžiūrėti vaiko burną ir nustatyti galimus karieso požymius, ar kitas dantukų problemas. Ypatingais atvejais jiems tenka daryti operaciją kūdikiams. Tai sudėtinga procedūra, reikalaujanti daug įgūdžių.

Tikriausiai turite klausimų, todėl nesivaržydami skambinkite ir klauskite. Žinodami daugiau apie tai, ką mūsų vaikų odontologas gali pasiūlyti, jūs ir jūsų vaikas lengviau jaustis kiekvieno susitikimo metu.

Problemos, kurias sprendžia vaikų odontologija

Mūsų odontologijos klinikoje Panevėžyje, vaikų odontologas atlieka profilaktinius vaiko dantų patikrinimus, profilaktinį ir atkuriamąjį vaiko dantų gydymą. Odontologas gali diagnozuoti, gydyti ir užkirsti kelią tokioms ligoms kaip dantų ir dantenų ligos. Odontologas taip pat gali taisyti nulūžusius, suskilinėjusius ir įskilusius vaiko dantis. Klinikos vaiko odontologijos kabinete, taip pat atliekama priežiūra, gydymas fluoru, silantais ir dantų ištraukimas.

Dantų fluoravimas – viena iš pagrindinių profilaktinių priemonių, padedančių sumažinti ėduonies susidarymo riziką. Dantų fluoravimas rekomenduojamas pacientams, kuriems per metus atsirado nauji dantų pažeidimai (kariesas), vaikams su jautriais dantimis. Dantų fluoravimas ypatingai rekomenduojamas dygstant nuolatiniams vaiko dantims. Dygstančio danties emalis yra santykinai nesubrendęs ir porėtas, o fluoras svarbus emalio stiprėjimui.

Silantai – tai dantų anatominius plyšius, vageles ir duobeles hermetizuojančios medžiagos, skirtos šių sričių ėduonies profilaktikai.

Vaikas pas odontologą turėtų lankytis kas šešis mėnesius. Taip pat svarbu atvykti bet kuriuo metu, kai vaikui skauda dantis ar jis pažeistas, vaikui patinsta ar kraujuoja dantenos. Lankytis vaikų odontologijos kabinete reikėtų tol, kol vaikui sukaks 18 metų.

Siekiant išvengti problemų su vaikų dantukais, vaikus nuo mažens reikia pratinti  tinkamai prižiūrėti dantukus. Nupirkite vaikams patinkančias dantų pastas, kartu su vaikais ir svarbiausia  reguliariai valykite dantis.

vaiko dantų profilaktika, gydymas panevezyje
vaiku-dantuku-gydymas-valymas
vaiku-dantu-gydymas-panevezyje-breketais
vaiku dantu gydymas panevezyje

Vaikų dantų tiesinimas

Vaikų dantukus tiesina ir koreguojama dantų padėtis taip sukuriant harmoningą sąkandį, gydytojas ortodontas. Gydymo rezultatas – lengvesnė dantų priežiūra, sveikos dantenos ir kramtymo apkrovą paskirstant visiems dantims tolygiai, apsaugotas smilkininis apatinio žandikaulio sąnarys. Gydymo rezultatas – lengvesnė dantų priežiūra, sveikos dantenos ir kramtymo apkrovą paskirstant visiems dantims tolygiai, apsaugotas smilkininis apatinio žandikaulio sąnarys.

Gydymo Priemonės Ir Būdai

  • Išimami ortodontiniai aparatai. Tai plokštelės ir funkciniai aparatai, kuriuos vaikas gali pats išsiimti. Tokiais aparatais gydomi lengvesni atvejai arba yra išlaikomas gautas rezultatas po gydymo dantų breketais. Šiuos aparatus yra lengviau prižiūrėti, bet jie greičiau lūžta.
  • Fiksuoti ortodontiniai aparatai. Tai dantų breketų sistemos, kai kurios rūšies funkciniai ar papildomi aparatai, kurių vaikas negali išsiimti. Šie aparatai naudojami sunkesniems atvejams gydyti ar kai išimamas aparatas vaikui sukelia diskomfortą.

Dažniausiai naudojami ir rekomenduojami fiksuoti ortodontiniai aparatai  – dantų breketai. Jie skirti įvairioms vaiko sąkandžio anomalijoms gydyti, klijuojami ant danties paviršiaus ir sujungiami metaline viela. Mūsų klinikoje siūlomos kelios dantų breketų rūšys:

  • Metaliniai dantų breketai. Tai dažniausiai naudojama breketų sistema, pagaminta iš aukštos kokybės metalo lydinių. Jie yra mažiau estetiški, tačiau gydymas jais yra kiek greitesnis, nei kitų rūšių breketais.
  • Beligatūriniai dantų breketai. Išsiskiria estetiškesne išvaizda, suteikia mažiau diskomforto, kadangi jais vaiko dantys veikiami mažesne jėga (dėl specialaus breketuose esančio užrakto, viela neprisispaudžia kaip įprastai taip sumažina trintį sistemoje). Juos nešiojant galima rečiau lankytis pas gydytoją  – ortodontą (kas 6-8 savaites, nešiojant kitų rūšių breketus pakartotiniai vizitai skiriami kas 4-6 savaites), tačiau šie dantų breketai tinka ne visiems klinikiniams atvejams.
  • Keramikiniai dantų breketai. Šie dantų breketai baltos spalvos, mažiau pastebimi, tačiau jų kaina didesnė. Yra galimybė juos klijuoti tik ant priekinių dantų, o ant mažiau matomų dantų klijuoti metalinius breketus. Tačiau gydymas šiais breketais trunka keliais mėnesiais ilgiau, o nulūžusį arba įskilusį dantų breketą reikia pakeisti nauju.
  • Liežuviniai dantų breketai. Klijuojami iš vidinės dantų pusės, todėl išoriškai jų visiškai nesimato. Deja, jie tinka ne visais atvejais, kadangi gali dirginti liežuvio gleivinę. Be to, šie dantų breketai yra brangesni už kitų rūšių breketus.

Dantų breketai skiriasi nešiojimo patogumu, trukme, kaina ir netgi priežiūros reikalavimais. Atsižvelgdamas į konkrečią klinikinę situaciją ir paciento pageidavimus gydytojas ortodontas parinks Jūsų vaikui tinkamiausią dantų breketų rūšį.

Vaikų dantų gydymas Panevėžyje. UAB „Panevėžio burnos chirurgijos centras“

PIC Klinikos Paslaugos

Pacientai – mūsų prioritetas, mes siūlome kokybiškas odontologijos paslaugas, bei profesionalų komandą. Daugiau informacijos apie kiekvieną paslaugą – dešinėje.

Registracija Vaikų dantų gydymui Panevėžyje Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiko, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Užsiregistruokite
Vaikų dantų gydymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės dėl dantų implantacijos susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Kaip atvykti?

Ramygalos g. 21, Panevėžys

PĖSČIOMIS

Jeigu eisite pėsčiomis – mūsų kliniką rasite Panevėžyje, netoli Laivės aikštės, nuo ten tik kelių minučių kelias iki Ramygalos gatvės.

PARKAVIMAS

Atvykus į kliniką, galima parkuoti automobilį gatvėje. Stovėjimas leidžiamas, parkavimas nemokamas.

Vaikų dantų gydymas Panevėžyje. Skambinkite mūsų registratūrai 8-60-727272, rašykite mums paštu info@picklinika.lt arba užpildykite Kontaktų Formą