TERAPIJA

Burnos ligos yra viena pagrindinių sveikatos problemų. Todėl labai svarbus yra dantų gydymas, kuris reikalingas siekiant užkirsti kelią ir gydyti dantų ėduonies ir periodontito ligas. Dantų ėduonis – tai rūgščių, esančių burnoje, sukeltas danties kietųjų audinių progresuojantis irimas. Aplink dantį esančios bakterijos skaidydamos angliavandenius sukuria rūgštinę terpę, kurioje su laiku pradeda tirpti danties audiniai. Ėduonis gali formuotis sveikame ir jau plombuotame dantyje. Pradžioje ėduonį galima pastebėti pagal balzganą dėmelę emalio paviršiuje ar jo duobutėse. Po to dėmelės paviršiuje susidaro ertmė, kuri lėtai, o kartais gana greitai didėja. Pacientas dažniausiai nusiskundimų neturi iki gana gilios ertmės susidarymo, kai ji gilėja atsiranda jautrumas terminiams dirgikliams, skauda kramtant maistą.

Labai svarbu kuo anksčiau diagnozuoti dantų pažeidimus ir juos gydyti, kas leistų išsaugoti kuo daugiau sveiko danties audinio. Panevėžio implantologijos centre atidžiai ištiriamas kiekvienas pacientas, įvertinant jo dantų būklę. Pacientas supažindinamas su esama situacija, galimais gydymo metodais ir yra sudaromas gydymo planas.

Plombavimas

Plombavimas dažniausiai atliekamas vieno vizito metu. Plombuojami tik santykinai nedideles ar vidutines ertmes turintys dantys. Kai yra didesni defektai, juos rekomenduojama atstatyti protezavimo restauracijomis (įklotais, užklotais, vainikėliais). Dažniausiai dantys plombuojami šviesoje kietėjančiais kompozitais. Atstatant sugedusį dantį stengiamasi kuo tiksliau atkurti buvusią danties struktūrą, kramtymo funkciją bei estetinę išvaizdą. Kompozitai tarpusavyje skiriasi daugeliu savybių (spalva, skaidrumu, takumu, elastingumu), todėl kaip tiksliai bus atkurta danties spalva ir forma priklauso tik nuo gydytojo profesionalumo.

PIC Klinikos Paslaugos

Pacientai – mūsų prioritetas, mes siūlome kokybiškas odontologijos paslaugas, bei profesionalų komandą. Daugiau informacijos apie kiekvieną paslaugą – dešinėje.

Užsiregistruokite Apsilankymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiko, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Užsiregistruokite
Apsilankymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Kaip atvykti?

Ramygalos g. 21, Panevėžys

PĖSČIOMIS

Jeigu bandysite ateiti pėsčiomis – mūsų kliniką rasite netoli Laivės aikštės, nuo ten tik kelių minučių kelias iki Ramygalos gatvės.

PARKAVIMAS

Atvykus į kliniką, galima parkuoti automobilį gatvėje. Stovėjimas leidžiamas, parkavimas nemokamas.

Skambinkite mūsų registratūrai 8-60-727272, rašykite mums paštu info@picklinika.lt arba užpildykite Kontaktų Formą