Straipsniai

16 – tasis MegaGen Tarptautinis Simpoziumas Niujorke!

16 – tasis MegaGen Tarptautinis Simpoziumas Niujorke!

Balandžio 20-22 dienomis Niujorke vykusiame 16 – tajame MegaGen organizuojamame Tarptautiniame Simpoziume rinkosi gydytojai iš viso pasaulio! PIC klinikos gydytojai ortopedė Gertrūda Sūdžiūtė ir burnos chirurgas Rokas Kuprys dalyvavo ne tik kaip dalyviai, tačiau vieninteliams iš Lietuvos teko garbė pristatyti savo atliekamus darbus, o ypatingas dėmesys buvo skiriamas klinikos „varikliukui“ – gidinei implantacijai. Kelių dienų vykusiame Tarptautiniame Simpoziume gydytojai dalinosi savo darbais, patirtimi, gidinės implantacijos pavyzdžiais, privalumais ir trūkumais.

Džiaugiamės šia gydytojų komanda, kuri dar sykį įrodo, kaip komandinis darbas padeda pasiekti didžias Tarptautines aukštumas!

GIDINĖS IMPLANTACIJOS KURSAS TALINE, ESTIJOJE.

Dalinamės įspūdžiais iš vykusių kursų Taline, Estijoje, kuriuose teko garbė būti pakviestiems PIC klinikos gydytojams – burnos chirurgui Rokui Kupriui ir ortopedei Gertrūdai Sūdžiūtei pravesti kursą apie gidinę implantaciją.

Šio kurso metu gydytojai dalinosi žiniomis, patirtimi apie šios implantacijos ypatumus, privalumus ir trūkumus, bei iššūkius su kuriais kartais tenka susidurti. Per vykusią praktikos dalį, patys kursų dalyviai galėjo išmėginti save ir  atlikti užduotis.

Galime pasidžiaugti, kad gydytojų Roko Kuprio ir Gertrūdos Sūdžiūtės komanda yra pasiekusi ne vieną aukštą įvertinimą pristatant savo darbus tiek Lietuvoje ir Europoje, o šių metų balandį yra pakviesti dalintis savo patirtimi į MegaGen Tarptautinį Simpoziumą Niujorke, kuriame dalyvaus gydytojai iš viso pasaulio!

Daugiau apie gidinę implantaciją rasite čia

KODĖL JONIZUOJANČIUS DANTŲ ŠEPETĖLIUS REKOMENDUOJA IR BURNOS HIGIENISTAI?

Apklausėme burnos higienistę Ramintą Bartulienę, norėdami sužinoti, kokia jos nuomonė apie japoniškus jonizuojančius dantų šepetėlius IONICKISS.

Turėjote galimybę išbandyti šią inovaciją dantų priežiūroje, jonizuojančius dantų šepetėlius IONICKISS. Tai yra nauja dantų šepetėlių kategorija. Kokį įspūdį jums paliko šis gaminys? 

Šiuos šepetėlius pastebėjau karantino metu, naršydama Facebook‘e. Man visada įdomu išbandyti ką nors naujo, kadangi atrastas naujoves galiu rekomenduoti ir pacientams. Pripažinsiu, tikrai buvau labai skeptiškai nusiteikusi, bet jau po pirmo dantų valymo likau sužavėta. Visa mano šeima liko sužavėta. Tikrai nesitikėjau tokio rezultato.

Read More

Kreivi dantys. Kada sunerimti ?

“Panevėžio implantologijos centro“ klinikos gydytojos ortodontės Rūta Kuprienė ir Rasa Liesyte dalijasi savo patirtimi ir pataria nelaukti, kol netaisyklingas sąkandis bus diagnozuotas kitų gydytojų ar vaikas pats pradės jaustis nepatogiai dėl kreivų dantų.

Read More